PLASTOVÉ   ROLETY
 
           
                 Hlavná stránka     cenníky

Je to progresívny systém v tieňovacej technike, ktorý neodmysliteľne patrí ku kultúre  moderného bývania. Vonkajšie plastové rolety môžu byť montované bez akéhokoľvek stavebného zásahu na už zabudované okná.  Možnosť výberu viacerých farieb, optimálna tepelná izolácia, kvalita použitých materiálov, jednoduchá montáž.  Vytvárajú vyrovnanú vnútornú klímu, v zime zabraňujú vnikaniu chladu a v lete zostáva teplo vonku. Inštaláciou môžete dosiahnúť výrazné ušetrenie energie počas vykurovacieho obdobia, bránia prenikaniu vonkajšieho hluku. Na ochranu proti vniknutiu sú montované s hliníkovou koncovou lištou, ktorá je zabezpečená z vnútornej strany poistkami. Spustené rolety poskytujú dokonalú ochranu pred neželanými pohľadmi, chránia Vaše okná pred dažďom a krupobitím.

plast.rol.  pružinové ovl.  aj veľké rozmery  plast.rol.    ovládač  vzorky vzorky vzorky

Roleta kombinovaná so sieťkou je systém dva v jednom. Jej výhoda spočíva v tom že je sieťka a roleta vložená v jednom bubne.

Roleta aj sieťka sa dá ovládať nezávisle od seba.        

 

           

 

Garážové brány pre rodinné domy BUILDING PLASTICS.
Majitelia domov v dnešnej dobe kladú veľký dôraz na uzatváranie garážou a tento dôraz sa  neustále zvyšuje, pretože v týchto priestoroch sa často skladujú hodnotné veci. Garážové brány by mali byť pekné, perfektne zapadať do štýlu domu, byť veľmi odolná proti krádeži, ponúkať optimálny komfort, dlhú životnosť, odolávať poveternostným vplyvom, znižovať hlučnosť, ľahko montovateľné. Rolovacie garážové brány Rolovacie garážové brány spĺňajú všetko z týchto požiadaviek a ponúka ešte viac.
Výhody:
- Rolovacie garážové brány sa veľmi ľahko montujú.
- Rolovacie garážové brány sa rolujú do hliníkového boxu veľkosťou 25 - 40 cm. Preto nevytvárajú žiadne prekážky na strope        Vašej garáže, skladu alebo výrobnej hale. Žiadny iný systém brán neponúka túto výhodu.
- Vyšší komfort môžeme dokázať použitím diaľkového ovládania.
- Pohonné jednotky môžeme doplniť núdzovým ručným ovl. pre prípad poruchy elektrického systému.
-Spĺňajú aj najprísnejšie bezpečnostné normy. Pri pohybu brán dolu sa automaticky zastaví pri dotyku na akúkoľvek prekážku.
- Po odchodu z domu alebo v noci sa vôbec nemusíte obávať o svoju bezpečnosť. Brány sú veľmi bezpečné a odolné proti vlúpeniam.
-Výmena jednotlivých lamiel v prípade poškodeniu brán je veľmi jednoduchá záležitosť.

garaž.brány  garaž.brány  garáž.brány  brány 

        cenníky                                  E-mail